Mizahın gerçeği astıgı ülke!!!

ayorum.com da haftalık "Aptallığıma verin ama" yazı dizisi için 2013 ve 2014 yıllarında yazdığım yazılar “mizahın gerçeği aştığı ülke!!!” adı altında topladım. Okurken gerçekleri anımsıyacak ve nereden nereye geldik diyeceksiniz. File size : 2,105 KB

Balık hafıza mı? Alık hafıza mı?

ayorum.com da haftalık "Aptallığıma verin ama" yazı dizisi için 2011 ve 2012 yıllarında yazdığım yazılar “Balık hafızası mı? Alık afızası mı?” adı altında topladım. Biraz açı ile belkide gülümseyerek okuyabilirsiniz. File size : 1,779 KB

Mitoloji...

Bu kitabı 1999 yılında hazırlamıştım. Mitolojik öyküler, kim kimdir ve Ion tanrılarının soyağacını gibi konuları bulabileceğiniz bu kitap 2015 yılında tekrar düzenleyip e-kitap haline getirdim. Amatör olarak Mitoloji ile ilgilenenler için derlenmiştir. Eğer mitoloji ilr ilgileniyorsanız umarım okumaktan zevk alırsınız.

File size : 3,633 KB

Doğrularım...

2001 ile 2014 yılları arasında yazdığım ve değişik yerlerde yayınlanan genellikle düşünsel yazılarıdan seçmetiklerimi sizinle Doğrularım başlığı altında topladım. Umarım okumaktan zevk alırsınız.

File size : 2,584 KB

Yalın Tarih

"Yalın Tarih" Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm meclis konuşmaları Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş ve ilk yıllarında yaşanan zorluklara karşın ulusun verdiği onurlu şavası yorumsuz olarak size aktarmak için hazırlandı. Elbetteki kaynak Türkiye Büyük Millet Meclisi kayıtları Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün 24 Nisan 1920 ile 1 Kasım 1938 arasındaki meclis konuşmalarını tutanaklardan size aktarııorum. Bu tutanakları Türkiye Cumhuriyetinin yakın tarihi ile ilgilenen herkesin okuması gerektiğine inaniyorum.

File size : 1,132 KB